סדנאות טיקטוק

הגיע הזמן ללמוד את טיקטוק בצורה הטובה ביותר!

הסדנא היחידה בישראל של 100% פרקטיקה.

העברנו סדנאות טיקטוק לארגונים, החברות והעמותות הגדולות בישראל:

עוקבים
0

רוב האנשים בעולם לא יודעים לזהות הזדמנויות, אבל לך יש מזל כי הגעת לכאן.

אני לא יודע עדיין אם הבנת.. או לא הבנת.. אבל יש לך המון מזל שהגעת דווקא עכשיו לכאן. בתקופה האחרונה נוצרה לה "הזדמנות" אחרי שנים ארוכות וקשות בהם אינסטגרם ופייסבוק שלטו ברוב הקהל הישראלי וחנקו את החשיפה יצא מצב שבכדי לקבל מעט אהבה, לייקים תגובות או צפיות, נאלצנו לשלם אלפי שקלים במקרה הטוב ומאות אלפי שקלים במקרה הרע רק בכדי לזכות במעט חשיפה, פרסום ותהילה.

אך היום? ההזדמנות עומדת לך מול העיניים. טיקטוק הדיחה את פייסבוק ואינסטגרם וכיום היא האפליקציה הפופולארית בישראל (ובעולם) ולאחר שהדיחה את הפלטפורמות הקשוחות היא יצרה לה "עולם" מיוחד משלה בה כל אחד יכול להיות ויראלי, לקבל מאות אלפי צפיות, לייקים ותגובות וכל זאת מבלי להוציא אפילו שקל אחד על פרסום ממומן. וכן, זה הרבה יותר קל ממה שחשבת.

01

סדנאות טיקטוק לארגונים וחברות

סדנאות טיקטוק בתאמה אישית, אנו נגיע עד אלייך למשרד ונדאג שהצוות שלך ידע לתפעל את הטיקטוק בקלות ומהירות.

02

סדנאות טיקטוק לקהל הרחב

סדנאות טיקטוק אשר פתוחות לקהל הרחב ומתקיימות ברמת גן, הסדנאות פרונטליות ומציעות לימודים של 100% פרקטיקה ותרגול מעשי בלבד.

סדנאות טיקטוק לארגונים וחברות

01

"התאהבתי במקום העבודה שלי מחדש" זו אחת התגובות שאנחנו מקבלים מרוב המשתתפים בסדנאות הטיקטוק שלנו, הסדנאות של "טרנד" הם לא רק סדנאות – אלא הרבה מעבר.

כחלק מהסדנה מהסדנה המשתתפים יצטרכו להציג את מקום העבודה שלהם בצורה הטובה ביותר, להבליט את היתרונות, הכיף, הצוות והאווירה. בתהליך העוצמתי הזה הם בדרך כלל נזכרים במהות ובמה הייתה הסיבה שהם בחרו ונבחרו לקחת חלק במקום המדהים שלך.

והחלק היפה ביותר? הוא הפרסום, כאשר הם יעלו את הסרטונים לטיקטוק (כן, כבר בסדנה עצמה) והתגובות, הלייקים והצפיות יתחילו לעלות בקצב לא שגרתי הם יתמכרו לתעד כל רגע ורגע ויהפכו לשגרירים הכי טובים שלך.

סדנאות טיקטוק לקהל הרחב

02

אם הגעת לכאן כנראה שהבנת כבר שכדי להצליח היום אסור להיות תלוי בשום "משרד פרסום", "סוכנות" או כל דבר אחר, והחלטת סוף סוף לקחת אחריות וללמוד לעשות את זה בעצמך!

סדנת הטיקטוק שלנו לקהל הרחב מיועדת אך ורק לאנשים שבאים לקחת חלק פעיל ולהשתתף, זוהי לא סדנה שבה אתם רק מקשיבים אלא זאת סדנה שאתם מתרגלים משימה אחר משימה, אל תדאגו גם אם אתם מתביישים לעמוד מול מצלמה או "חסרי ביטחון" אנחנו נגרום לכם להתאהב במצלמה.

ואם נדבר תכל'ס, טיקטוק זאת ההשקעה הכי טובה שלך היום. אנחנו חיים בתקופה בה פרסומות בטלוויזיה מגיעות למחירים של 50,000-85,000 רק על כמה שניות בודדות, וגם שם? הקהל צריך לחפש אותך לאחר מכן. בטיקטוק לעומת זאת? אין צורך להשקיע אפילו אגורה אחת, הקהל יכול ליצור איתך קשר באותו הרגע ובנינו? (אפשר להגיע גם להרבה יותר אנשים רלוונטים).

סדנאות קרובות

SOLD OUT

21.5

תל אביב יפו

3,750₪

SOLD OUT

18.6

רמת גן

3,750₪

SOLD OUT

23.7

הוד השרון

3,750₪

אה! זה הוא?!

כנראה שהפנים שלו מוכרות לך, אך אם עדיין לא הספקת להיזכר..

יכול להיות שצפית בראיון שלו בתקשורת, נחשפת לאחת הפרסומות המשוגעות שהוא קפץ לך בהם או אפילו השתתפת באחד הסמינרים או ההרצאות שלו.

אוראל מרזוק הוא אחד מאנשי השיווק הצעירים והבולטים בישראל, לצד ההופעות הרבות בתקשורת, הסמינרים וההרצאות אוראל נחשב לאחד מחלוצי הטיקטוק הישראלים, הוא עומד מאחורי המותגים הגדולים בטיקטוק ומנהל כיום את "טרנד" שגורמת לאנשים לעצור הכל ולבחור דווקא בך באמצעות קמפיינים יצירתיים באמצעות מובילי הדעה החזקים בשוק ובאמצעות יצירת תכנים לא שגרתיים.

רוצים שאעביר סדנת טיקטוק גם אצלכם?

סדנאות טיקטוק לעסקים

כתבו עליי

צפו בסרטון שלי מסביר איך כל אחד יכול להתפרסם באמצעות הטיקטוק

מה לומדים?

פתיחת חשבון נכון בטיקטוק והגדרתו ע"פ קווים שיווקיים נכונים כדי לייצר חשבון מקצועי שמקבל את החשיפה הגבוה ביותר.

זה הזמן לגלות את כל הצדדים של טיקטוק, להיחשף לטרנדים החמים ואלו שפחות ולגלות מי הם האנשים שמובילים את האפליקציה.

סקירת מתחרים מהארץ ומהעולם על מנת ללטש את קהל היעד שלכם לכדי צבירת קהל עוקבים נכון, רלוונטי וסליק.

זה הזמן לגלות מה הופך סרטון לויראלי בטיקטוק, ולתת לאלגוריתם של טיקטוק לעבוד בשבילך, צ'אק ליסט שחייבים להשתמש בו ביצירת כל סרטון בפלטפורמה כדי להגיע לחשיפה בפוריו לאורך טווח.

עם השיטה הזאת לעולם לא יגמרו לך הרעיונות לסרטונים, נגמרו הימים בהם השקעת שעות על מנת לפצח רעיון לסרטון או התייעצת עם כל האנשים הקרובים אלייך.

הגיע הזמן לשלוף את הנייד מהכיס ולהתחיל לצלם את הסרטון הויראלי הראשון שלך באפליקציה.

להעלות את הסרטון זה לא מספיק, צריך לדעת לקרוא בין השורות ושלוט במספרים של הטיקטוק שלך.

אחרי שצילמנו את הסרטונים, הבנו את הנתונים שעומדים מאחוריהם וגילנו איך אפשר לפרוץ לפוריו בקלות. הגיע הזמן לבנות תוכנית פעולה מדויקת קדימה.

הסדנה היחידה בישראל של
100% פרקטיקה!

אומרים עלינו

רוצים שאעביר סדנת טיקטוק גם אצלכם?

© כל הזכויות שמורות לטרנד

WhatsApp
רוצים להזמין סדנת טיקטוק או שנקדם לכם את הטיקטוק? שלחו לנו הודעה עכשיו!

בואו נדבר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן