Skip to content

הכירו את אדיסון ריי כוכבת הטיקטוק העולמית הרווחית ביותר!

 • by
4.8/5 - (10 votes)

אדיסון ריי מי היא אדיסון ריי ומדוע כולם מדברים עליה? אדיסון ריי היא אושיית רשת אשר מתחזקת את חשבון הטיקטוק הרביעי הנעקב ביותר בעולם: נכון לשנת 2022 יש לה 87.1 מליון עוקבים ו5.6 ביליון לייקים. מדובר במספרים אסטרונומים אשר מעידים על הפופולריות של אדיסון ריי ברשת הטיקטוק. אם אתם יוצרי תוכן ומעוניינים לדעת כיצד לקדם את עצמכם או את העסק שלכם בטיקטוק, כדאי לקחת דוגמה מאדיסון ריי ולהבין מה מייחד אותה כטיקטוקרית לעומת אושיות אחרות. במאמר זה נפרט כל מה שחשוב לדעת על אדיסון ריי, על כוכבי טיקטוק אחרים שנמצאים במקומות הראשונים מבחינת כמות עוקבים, על טיקטוק בכלל ומה כדאי לעשות כדי להצליח בו, ועל טיקטוק ישראל בפרט.

אדיסון ריי: אושיית רשת מהמצליחנית בעולם רק בגיל 21

איך הפכה אדיסון ריי לאושיית רשת מהמצליחנית בעולם? כדי להבין איך אפשר להיעזר ברשת הטיקטוק כדי לקדם את עצמכם או את העסק שלכם כדאי לקחת דוגמה מאושיות רשת מצליחות כדוגמת אדיסון ריי. היום, אדיסון ריי היא אדם הרביעי הנעקב ביותר בעולם, בעלת 87.1 מליון עוקבים, 5.6 ביליון לייקים, וחשבון היוטיוב שלה גם הוא זוכה למספר עצום של עוקבים: 4.6 מליון. שוויה מוערך בין 2 ל-5 מליון דולר. בשביל להפוך לאושיית רשת בקנה מידה של אדיסון ריי חשוב להבין כיצד הגיעה לאן שהגיעה ומה הופך את חשבון הטיקטוק שלה למוצלח לעומת חשבונות טיקטוק של אחרים.

אדיסון ריי: כיצד ילדה מוכשרת הופכת לאושיית רשת

יש שלוש סיבות עיקריות לפריצה של אדיסון ריי ככוכבת טיקטוק מצליחה:

 1. ליהוק לתפקיד ראשי בסרט מצליח של נטפליקס, "יש לו את זה".
 2. הוצאת סינגל שהפך לפופולרי מהרגע הראשון
 3. חברות קרובה עם האישיות המפורסמת קורטני קרדישיאן.

3 סיבות אלו מהוות בעיקר את ההצלחה של אדיסון ריי ככוכבת טיקטוק מצליחה. מכאן אפשר להבין שאם רוצים לפרוץ ככוכבי טיקטוק לא מספיק להעלות רק סרטוני תוכן מעניינים אלא כדאי לגעת בתחומי מדיה נוספים כגון מוזיקה, משחק, וקשרים קרובים עם סלבריטאים.

איך הופכים לכוכב טיקטוק: כל השלבים

בניגוד למה שעלול להיראות, כוכבי טיקטוק עובדים ללא הפסקה כדי לשמר את ההצלחה שלהם. על מנת להפוך לכוכב טיקטוק צריך לעבוד יותר קשה ממה שעלול להישמע. לכאורה נראה שכוכבי טיקטוק חיים את החיים הטובים ולא מתאמצים יותר מדי: הם מצלמים את עצמם ביומיום שלהם וחווים הצלחה גדולה בזכות עוקבים רבים ואינספור לייקים. האמת היא שכל כוכב טיקטוק עובד קשה מאוד על מנת להישאר בפסגה ועבד קשה בהתחלה על מנת להגיע לשם.

העבודה הקשה שמאחורי ההפיכה לכוכב טיקטוק

לא הרבה יודעים אבל יצירת תוכן בטיקטוק מחייבת תכנון מקדים וקפדני ועבודה נונסטופ כדי להישאר בפסגה מבלי שישכחו אותך. כל כוכב טיקטוק יודע שכדי להפוך לכזה מדובר בעבודה קשה בדרך לפיסגה. גם אדיסון ריי לא היתה יכולה להצליח אם לא הייתה נכנסת לתודעת הקהל בזכות חברות עם סלבריטאים, משחק בסרט ראשי בנטפליקס והוצאת סינגל. יחד עם כל אלו, התוכן הבלתי פוסק שאדיסון ריי מעלה לטיקטוק שלה הופך אותה לאחת האושיות הנעקבות ביותר ברשת הטיקטוק.

מה חשוב לדעת ולעשות כדי להפוך לכוכב טיקטוק

על מנת להפוך לכוכב טיקטוק חשוב לעשות מספר דברים:

 1. פעילות מוגברת במדיה וברשתות חברתיות: ככל שתגבירו את הפעילות שלכם ברשתות החברתיות השונות ותראו פעילות גדולה במיוחד במדיה, כך הסיכויים שלכם לבלוט ככוכבי טיקטוק גדלים. אם תצמצמו את הפעילות שלכם אך ורק לרשת הטיקטוק לא תרוויחו הרבה ורוב הסיכויים שלא תצליחו לפרוץ באמת.
 2. ייצרו תוכן איכותי בעל ערך: על מנת להיות כוכבי טיקטוק כדאי שתמצאו נישה מסוימת ודרכה תבלטו. תוכלו לייצר תוכן איכותי בנישה זו ולתת ערך לעוקבים שלכם. אין זה משנה אם מדובר במתכונים למאפים שונים, בריקודים לשירים מפורסמים או לטיפים לאיפור וטיפוח או לאורח חיים בריא. בכל נישה כזו תוכלו למצוא את עצמכם אם היא מעניינת אתכם מספיק וכך לייצר ערך שקשור אליה ושיתרום לעוקבים שלכם.
 3. יצירת קשרים בעולם האמיתי: כוכב טיקטוק מוצלח באמת יודע לפרוץ מחוץ לגבולות האינטרנטיים ולפלס את דרכו אל העולם האמיתי. כוכב טיקטוק ייצר קשרים מתוקשרים במיוחד עם כוכבים דומים לו כדי לחזק ולסעף את הרשת החברתית האמיתית שלו, ולא רק הוירטואלית. כך תוכלו גם לצאת מגבולות האינטרנט אל החיים עצמם אך גם לחזק את הנוכחות שלכם במדיה וברשתות החברתיות.

אדיסון ריי כמודל לחיקוי ואושיית טיקטוק

מתוך פייסבוק

כפי שפורט מעלה, אדיסון ריי מראה דוגמה כיצד הפכה להיות כוכבת טיקטוק כל כך מוצלחת. לא רק מדובר בתוכן האיכותי שהיא מייצרת ובעובדה שכיף להסתכל בסרטונים שלה, אלא גם העובדה שהיא פרצה אל מחוץ לגבולות הטיקטוק עצמו. אדיסון ריי הוציאה שיר מצליח בשם "Obsessed" מה שגרם להעלאת הפופולריות שלה הן בטיקטוק והן בכלל. בנוסף אדיסון ריי שיחקה בסרט המצליח שיצא בנטפליקס "יש לו את זה" ועל תפקידה בסרט קצרה שבחים. עיסוקים אלו תרמו להעלאת העוקבים שלה בטיקטוק ולכן כל מי ששואף לפרוץ כאושיית טיקטוק צריך ללמוד ממנה.

כוכבי הטיקטוק המובילים בעולם: מה מייחד אותם

האם יש כוכבי טיקטוק נוספים שחשוב לשים אליהם לב? התשובה היא כן. חוץ מאדיסון ריי ישנם כוכבי טיקטוק נוספים שמובילים בעולם הטיקטוק. צ'ארלי ד'אמליו היא כוכבת הטיקטוק הנעקבת ביותר בעולם עם מעל 135 מיליון עוקבים. קאבי לאמה נמצא במקום השני עם 130 מיליון עוקבים, אחריו בלה פורץ' עם 88 מליון עוקבים ורביעית כפי שנאמר אדיסון ריי. מדובר בארבעה אושיות טיקטוק אשר עוסקים במקצועות כגון ריקוד, בידור ושירה. פעילותם הכוללת ברשתות החברתיות גדולה וענפה מאוד וזה מה שאפשר להם מלכתחילה לפרוץ ככוכבי טיקטוק.

מה לגבי טיקטוק ישראל: כל הדרכים להיות כוכב טיקטוק ישראל

כשמדובר בטיקטוק ישראל התמונה קצת שונה. גם טיקטוק ישראל הינו ענף בו נמצאים כוכבי רשת רבים אשר מעבירים דרך טיקטוק ישראל מסרים. במקום הראשון מבחינת כמות העוקבים הישראלי נמצא ארתור אדלינד, עם 10.5 מיליון עוקבים, מספר עצום לכל הדעות. אחריו נמצאים כוכבי הטיקטוק אביתר עוזרי ואור זוטי, ורביעית בתור מבחינת כמות עוקבים בטיקטוק נמצאת הזמרת וכוכבת הרשת אנה זק. מעניין לראות שבטיקטוק ישראל נמצאים יותר גברים מאשר נשים ברשימת עשרת הטיקטוקרים בעלי הכי הרבה עוקבים, וניתן לנחש כיצד זה קורה.

כיצד לפרוץ בתור כוכב טיקטוק ישראל

נשאלת השאלה, כיצד לפרוץ בתור כוכב טיקטוק ישראל? זה לא פשוט לפרוץ בתור כוכב טיקטוק ישראל. מה שנראה אולי קל מהצד ודורש עבודה מינימלית מוכיח את עצמו כעסק לכל דבר עם תכנון מקדים של סוג התכנים המועלים והתזמון של העלאת התכנים, שיתופי פעולה עסקיים מתוכננים ופעילות שכולה מחושבת מא' ועד ת'. לכן כדי להיות כוכב טיקטוק ישראל צריך לעבוד קשה, לרדת לפרטים הקטנים, לתכנן מראש ולהיות מחושבים.

טיפ מנצח לפריצה ככוכב טיקטוק ישראל: חיזוק קשרים

 כדי להיות כוכב טיקטוק ישראל מומלץ לחזק קשרים עם כוכבי טיקטוק וכוכבי רשת אחרים כדי להעלות את המניות של עצמך בעיני העוקבים שלך ולהיחשף לכמה שיותר אנשים. בסופו של דבר חיזוק קשרים עם כוכבי רשת אחרים יכול להביא ליופי של שיתופי פעולה עסקיים בהם שני הצדדים מרוויחים. בסופו של דבר, אין שום סיבה להפוך לאמן טיקטוק המסתגר בחדר שלו ומשגר סרטונים שאין להם אחיזה במציאות. על ידי חיזוק קשרים תוכלו להיחשף זה לזה ולשתף פעולה כך שכלל הצדדים יוצאים מרווחים.

מה אפשר ללמוד מאדיסון ריי לגביי טיקטוק

אדיסון ריי מלמדת אותנו שעבודה קשה מביאה לתוצאות מנצחות. מאחורי כל אושיית טיקטוק מצליחה קיים אדם שעבד קשה כדי להגיע לאן שהגיע, ולכן כל מי שמעוניין להיות כוכב טיקטוק חייב לקחת בחשבון את העובדה שיהיה עליו לעבוד קשה, לתכנן מראש את התוכן שלו, לייצר תוכן מעניין ורלוונטי, ולהשקיע מבחינת קשרים נוספים והופעות בסוגי מדיה אחרים, על מנת לפרוץ ככוכב. אדיסון ריי עשתה זאת וניתן ללמוד ממנה כל מה שצריך לדעת לגבי ההפיכה לכוכב טיקטוק.

סוגי תוכן לטיקטוק ישראל: איזה תוכן כדאי לפרסם?

אם ברצונכם להפוך לכוכבי טיקטוק ואתם לא ממש יודעים מהיכן להתחיל, חישבו קודם כל איזה תחומי עניין הכי מעניינים אותכם. להלן רשימה חלקית של תחומי עניין שניתן לפרסם לגביהם תכנים לטיקטוק, וסוגי התכנים שאפשר לייצר בהתאם לנושאים:

 1. אוכל: מתכונים לעוגות, מתכונים למאפים, אוכל בריא, אוכל לספורטאים, אוכל למתאמנים.
 2. ביוטי: מדריכי איפור, המלצות למוצרי איפור, שיתופי פעולה עם חברות איפור.
 3. טיולים: המלצות טיולים בארץ, המלצות טיולים בחו"ל, כיצד לארוז לטיול, יעדי טיול.
 4. אורח חיים בריא: מתכונים, תזונה, סדר יום, חלוקת משימות, מיינדפולנס.
 5. ספורט: אימוני יוגה, אימוני ריצה, תזונה לספורטאים, מקומות לאימונים, חדרי כושר.

נושאים אלו ועוד הרבה אחרים הינם נושאים שאפשר לייצר לגביהם תוכן בטיקטוק. כאשר ניגשים לייצר תוכן בטיקטוק מכל סוג חשוב לשאול את עצמכם מספר שאלות.

תוכן בטיקטוק: אלו שאלות חשוב לשאול

 1. האם התוכן שלי רלוונטי? חשוב שהתוכן שלכם יהיה רלוונטי ומעודכן. אם למשל אתם מפרסמים תוכן שקשור לטיולים בעולם כדאי שתעדכנו את התוכן בהתאם לטיול האחרון שביצעתם בתקופת זמן של השבועות האחרונים, ולא לפי טיול שעשיתם לפני 3 שנים.
 2. האם התוכן שלי מחדש משהו? אנשים אוהבים לצרוך תוכן מסקרן שמחדש להם מידע שלא ידעו. אם למשל אתם עוסקים בתוכן שקשור למתכונים בטיקטוק, ספקו מדי פעם עובדות מעניינות לגבי תזונה שלא הרבה אנשים יודעים.
 3. האם יש לתוכן של ערך? השאלה אם יש לתוכן ערך או לא היא שאלה מעורפלת משום שלאנשים שונים יש ערך לדברים שונים. הכוונה היא שלא תייצרו תוכן סתמי אלא שבוודאות לפחות אדם או שניים ימצאו ערך בתוכן שלכם, בין אם מבחינת שימוש או חידוש לידע שלהם.

איזו טעות אסור לעשות כשרוצים להפוך לכוכבי טיקטוק

אנשים רבים רוצים להפוך לכוכבי טיקטוק בעקבות צפייה בכוכבי טיקטוק אחרים ורצון להידמות להם. אין בכך שום בעיה משום שכוכבי טיקטוק רבים מהווים דוגמה לאנשים אחרים ומודעים לכך, וזוהי חלק מהנקודה כאשר נהפכים לאושיות רשת, עם כל החשיפה שנובעת מכך. אך חשוב לשים לב לא להעתיק תוכן ולא להפוך להיות טיקטוקרים לא ייחודיים, אם ברצונכם להפוך לכוכבי טיקטוק. החוכמה היא לא להעתיק משהו שקיים או לנסות להידמות בכל מחיר לכוכב טיקטוק ולתוכן שלו. נסו להביא את החידוש שלכם ואת הערך המוסף האישי שלכם כדי לגרום לכם להיות כוכבי טיקטוק זכורים ומחדשים שמביאים ערך מוסף.

במה אדיסון ריי מיוחדת ככוכבת טיקטוק ומה אפשר ללמוד ממנה

אדיסון ריי מביאה את עצמה אל תוך הסרטונים שלה, וזו אמורה להיות השאיפה של כל אחד ואחד. לא מדובר בלהעתיק תוכן קיים אלא לקבל השראה מתכנים אחרים ולצקת לתוך התכנים האחרים את הפן האישי שלכם. בכך אדיסון ריי מומחית ולכן היא כבר זמן רב נמצאת במקומות הראשונים מבחינת כמות העוקבים בטיקטוק העולמי. בשביל להגיע לפסגה כזו צריך להגיע לאיזון של פן אישי בתוכן של חשבון הטיקטוק, יחד עם ערך מוסף וחדשני ומקור שאפשר להזדהות עמו.

טעויות נפוצות שמונעות מכם להפוך לכוכבי טיקטוק

יפורטו כאן מספר טעויות נפוצות שמונעות מכם בלי שאתם יודעים או מכוונים לכך, להפוך לכוכבי טיקטוק.

 1. העתקה של תוכן: כפי שכתבנו להעתיק תוכן של מישהו אחר יכולה להיות השגיאה הגדולה ביותר שתעשו ככוכבי טיקטוק ותמנע מכם להיות מיוחדים וחדשניים. אין סיבה שתעשו את הטעות הזו: תסמכו על עצמכם ועל התוכן המיוחד והחדשני שאתם מביאים, יחד עם קבלת השראה מטיקטוקרים אחרים.
 2. חוסר בטחון עצמי: להיות חסרי בטחון עצמי זה עניין טבעי לגמרי ואף אנושי. אנשים רבים תוהים וחושבים לעצמם מה הם יכולים להביא כערך מוסף לעולם, למה שדווקא בהם אנשים יצפו ובמה הם מיוחדים מאחרים? השאלות האלו מעכבות אתכם ומשאירות אתכם מאחור. אין ברירה: אם תרצו לפרוץ ככוכבי טיקטוק תצטרכו לגייס בטחון עצמי ולהיות בטוחים מבחינה פנימית בתוכן שאתם מביאים ובכך שיש לו ערך.
 3. לאחר מכן חשוב שתוכן זה יהיה חדשני ומעודכן לתקופה הנוכחית, שיהיה רלוונטי למי שצופה בו ושיהיה לו ערך כלשהו: שילמד משהו חדש או שייצר הזדהות אצל הצופה. כך תהיו בטוחים שהתוכן שלכם ימגנט אליכם את הצופים.
מתוך פייסבוק

אדיסון ריי לא לבד: כוכבי טיקטוק אחרים שהצליחו

כפי שפירטנו למעלה ישנם כוכבי טיקטוק אחרים שהצליחו מבחינת כמות עוקבים ופופולריות. בארץ ארתור אדלינד הינו כוכב טיקטוק ישראל מוביל, בעל יותר מ-10 מליון עוקבים. מה שמייחד אותו דווקא לעומת שאר כוכבי הטיקטוק הוא תוכן מקורי במיוחד שלא רבים היו חושבים עליו: ארתור אדלינד מייצר מגדלי כוסות גבוהים במיוחד ובכל סרטון אחותו מגיעה והורסת לו את המגדלים המושקעים במחי יד. נשמע מוזר? לא סתם הוא כוכב הטיקטוק הנעקב ביותר מבין כל כוכבי טיקטוק ישראל.

כוכבת הטיקטוק הנעקבת ביותר בעולם

אדיסון ריי נמצאת במקום הרביעי מבחינת כוכבי הטיקטוק הנעקבים ביותר בעולם. במקום הראשון נמצאת צ'ארלי ד'אמליו, כוכבת רשת ורקדנית, שמחזיקה בשיא של כמעט 140 מליון עוקבים. צ'ארלי ד'אמליו משתפת סרטונים מהיומיום שלה והדרך בה התפרסמה בטיקטוק היתה לפרסם אלפי סרטוני וידיאו קצרים בהם היא רוקדת. כך היוותה השראה לכוכבי טיקטוק רבים אחרים שמנסים להידמות לה. החוכמה היא, כפי שנכתב, לתת פן אישי וחדשני במיוחד אם ברצונכם להפוך לכוכבי טיקטוק מיוחדים.

@addisonre

kay.yyla13

♬ original sound – Kayla🧘🏻‍♀️

מה אפשר ללמוד מכוכבי טיקטוק

 כוכבי טיקטוק הינם נערים ונערות שהחליטו לעשות צעד ולפרוץ קדימה על ידי הפיכה לכוכבי רשת. מדובר בעבודה קשה ויומיומית שכן חשבון טיקטוק מוצלח חייבים לתחזק, על ידי העלאת תכנים בזמנים קבועים, גיוון בתכנים ונתינת פן אישי. מדובר בעבודה לא פשוטה שלא כל אחד מתאים לה. אם החלום שלכם הוא להפוך לכוכבי טיקטוק דעו מה מצפה לכם, וכדאי שתעקבו אחרי כוכבי טיקטוק אחרים מפורסמים שכבר פרצו כדי לשאוב מהם השראה.

במה הטיקטוק תורם לנו

הטיקטוק הוא בסך הכל רשת חברתית, אחת מיני רבות. עם זאת, הטיקטוק יכול לתרום לכם ככוכבי רשת בדרכים רבות. בסופו של דבר חשיפה בטיקטוק יכולה להביא לייצור של שיתופי פעולה עסקיים בין עסקים שונים. בנוסף, חשיפה טובה בטיקטוק תגרום להגעה של הצעות עבודה מסוגים שונים כגון הצעות הקשורות לקריירות מוזיקליות או קריירות של משחק. כוכבי טיקטוק רבים פרצו מעבר לרשת הטיקטוק עצמה והפכו לכוכבים של ממש ומשחקים בסרטים, סדרות ומוציאים סינגלים. כך רשת הטיקטוק יכולה לתרום למי שמשקיע בה ויש לו עוקבים רבים.

לסיכום

רשת הטיקטוק פרצה לחיינו לפני מספר שנים וגרמה למהפך ברשתות החברתיות. היום ישנם מספר כוכבי טיקטוק מובילים בטיקטוק העולמי ובטיקטוק ישראל. נשאלת השאלה, מה ניתן ללמוד מהם, ומה חייב לעשות מי שרוצה להפוך לכוכב טיקטוק בעצמו? אדיסון ריי היא כוכבת טיקטוק מצליחה שאפשר ללמוד ממנה רבות לגבי תהליך ההפיכה לכוכב טיקטוק. אדיסון ריי התפרסמה בזכות מספר פעולות שעשתה:

 1. יצירת קשרים עם סלבריטאים
 2. הוצאת סינגל
 3. משחק בסרט

על ידי העלאת תכנים בלתי פוסקים לטיקטוק והקפדה להעלות תכנים רלוונטיים, חדשניים ועדכניים, ניתן להפוך לכוכבי טיקטוק מצליחים. חשוב להבין שמדובר בעבודה קשה ואף סיזיפית שמחייבת תכנון מקדים לאופן העלאת התכנים וסוג התכנים המועלים, ואם ברצונכם להצליח ככוכבי טיקטוק תהיו חייבים לקחת זאת בחשבון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צור קשר

זה אמנם מורכב להבין את הדור החדש, אבל מזל שאנחנו כאן להראות לך את כל המרכיבים.

  WhatsApp
  רוצים להזמין סדנת טיקטוק או שנקדם לכם את הטיקטוק? שלחו לנו הודעה עכשיו!
  דילוג לתוכן